DŘENICKÝ ZIMNÍ POHÁR - AUTOHYBEŠ CUP 2016

13.12.2015 19:01

Minulý týden jsme rozlosovali další ročník našeho tradičního zimního turnaje (viz web), který již po několikáté sponzorsky zajistila firma AutoHybeš Dřenice. Opět se hraje na umělé travnaté ploše III.generace PAMAKO Pardubice Hůrka. Všem zúčastněným mužstvům, přejeme mnoho sportovních úspěchů v tomto tradičním turnaji, který se hraje již více než čtvrt století. Stejně tak doufáme, že si i Vy příznivci a fandové nejen dřenického fotbalu, najdete cestu povzbudit svůj  tým v bojích o putovní pohár a svou účastí podpoříte svůj tým v kvalitní přípravě na jarní část fotbalových soutěží. O body a putovní pohár budou bojovat mužstva : SKK DŘENICE, SK ROZHOVICE, TJ SOKOL ROVEŇ, TJ SOKOL ROHOZNICE, TJ SOKOL MNĚTICE.