Začátek lepších časů?!

15.09.2010 21:04

Náš dorost se v minulém kole dočkal své premierové výhry , když zvítězil 6:2 na hřišti ve Vortové, které využívá Orel Hlinsko. Ve 4. kole jsme zajížděli do Heřmanova Městce, jasného favorita soutěže. Přestože s uvedeným soupeřem naši v loňské sezóně dvakrát vysoko prohráli (11:0) , toto utkání odehráli se ctí a velice kvalitním výkonem byli více než vyrovnaným soupeřem. Dokonce se ujali vedení brankou Alinče a hrál se vyrovnaný fotbal. Brankář Tichý se zaskvěl několika spolehlivými zákroky při střelách ze střední a větší vzdálenosti. Soupeř přecejen do přestávky vyrovnal , kdyžse povedená střela odrazila od břevna přímo před dobíhajícího útočníka domácích. Ten sice podle názoru našich trenérů, hráčů i fanoušků stál již v ofsajdovém postavení, ale akce byla dohrána bez přerušení.

Po přestávce se hrál na úroveň okresního přeboru dorostu velice slušný fotbal s šancemi na obou stranách. Branky bohužel padaly více do naší brány, když si dvakrát horší chvilku vybral brankář (2:1 a 3:1) a po neodpískaném faulu na polovině hřiště soupeř zvýšil na 4:1. Naši hráči to kupodivu nezabalili a spíše s každou obdrženou brankou zvyšovali snahu o vstřelení kontaktního gólu. To se i podařilo , když trestný kop s cca 25m proměnil Starý. Záhy jsme bohužel bez výsledku zahrávali několik dalších standardních situací a Alinč spálil tutovku. Konečná prohra 4:2 vzhledem k průběhu utkání spíše mrzí, ale herní výkon je příslibem do dalších zápasů a snad i let...

Zpět