Z CHRUDIMSKÉHO DENÍKU.....

08.04.2015 20:35

3. třída Rosice - Dřenice 2:2 Branky: 16. Geguš, 69. Novák 41. vlastní Procházka, 48. Bondor. Hlavně v prvním poločase byli domácí lepším týmem a zaslouženě vedli. Jenže krátce před přestávkou Procházka vlastním gólem vyrovnal na 1:1 a hned po změně stran poslal Bondor Dřenice dokonce do vedení. Aktivita Rosic nakonec přinesla vyrovnání z kopačky Nováka, s dělbou bodů však byli určitě více spokojeni hosté. Sestavy Dynamo Rosice: Zrůst Kysilko, Vrabec, Procházka, Dvořák, Novák, Marel, Stupavský, Žídek, Žalud, Geguš (Čejka, Mlejnek). SK Dřenice: Kubalík Spilko, T. Tichý, Hybeš, Kubíček, Starý, Mudruňka, Kratochvíl, Kaplan, Bondor, Rázek (Pištínek, R. Tichý).
Více na: https://chrudimsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-stolany-dobyly-rozhovickou-tvrz-20150407.html

Zpět