Vstup do Dřenického poháru nám nevyšel

31.01.2015 13:55

DŘENICE - ROHOZNICE 2:3  (0:1)

góly: Tamchyna, Kaplan - Skoupý 2X, Štěpánek

 V prvním kole " Dřenického poháru" nastoupilo naše mužstvo proti Rohoznici, která hraje pardubickou III.třídu a je momentálně na druhém místě. V prvním poločase jsme inkasovali gól po chybě stopera Hybeše. I druhý poločas přinesl gól do naší sítě. Po zdařilé individuální akci (hráč hostí obešel čtyři naše hráče), jsme prohrávali 0:2. Pak jsem zásluhou Tamchyny a Kaplana dokázali vyrovnat, ale pouze jen na několik okamžiků. Dá se říct, že z následného protiútoku mužstvo Rohoznice strhlo vedení opět na svou stranu. I přes to, že jsme  letošním roce byli pouze dvakrát trénovat v hale, ohodnotil trenér Bleša výkon mužstva jako dobrý. V dalším kole hrajeme v neděli 8.2.2015 od 18.10 hod proti mužstvu ze Rozhovic, které posílilo v zájmu udržet se v okresním přeboru. Proto bychom rádi uvítali i Vaší podporu v povzbuzení našeho týmu. 

Zpět