TRHOVÁ KAMENICE - SK DŘENICE 0:1 (0:0)

24.05.2015 19:01

Gol: Bondor
Do Kamenice  jsme vyjeli s jasným cílem zisku tří bodů. Ale již v patek jsme řešili velkou marodku a spoustu omluvenek. Kaplan, Mastík, Tamchyna zraněni, omluveni Křemenak, Kubíček,, Samek,  Buchar, Starý D., neomluven Kratochvíl. Proto jsme povolali "záložní vojaky"... Starý T., Spilko a z dorostu Málka a po zdravotních problémech se konečně vrátil Modráček.
  V prvním poločase se nám nedařilo v rozehrávce,  přesto jsme vy...vinuli na Kamenici tlak, který ovšem kýžený gól nepřinesl.
  Do druhého poločasu jsme ovšem dali i fotbalové srdce a v 70' vstřelil Bondy gól,  který byl i vítězný. V závěru Kamenice ještě zlobila, ale pote co Kubalík vytáhl gólovou střelu Popelky na roh, mohli jsme si v kabině zapět vítězný chorál...a tři body jsou doma.
Příští tyden hostinme doma v neděli od 17.00 hod Bítovany.

Zpět