TJ Tatran Miřetice "B" - SK Dřenice 1 - 3

16.08.2014 07:16

Chrudimský deník - III. třída zažila hned v sobotu velký šok. Ještě loni přeborový Rváčov nestačil na svém hřišti na nováčka z Kočí. Natěšení hosté na soupeře vlétli, za 20 minut mu nasázeli tři góly a když domácí SK neproměnil ani pokutový kop, nebylo co řešit. Dalším nečekaným výsledkem skončil zápas Bořice Trhová Kamenice. I toto střetnutí bylo v nabídce Tip ligy, a ve výhru Sokola věřilo docela dost tipérů, ale že týmu z Vysočiny nasázejí šestku? V zápase rezervy Miřetic s Dřenicemi (1:3) se nejvíce „blýskl" hostující Samek. Po hodině hry vystřídal, pobyl na hřišti pouze pár minut a už šel do kabin s červenou kartou v zádech. Jeho tým vyhrál, tak se nic nestalo a on měl aspoň teplou vodu ve sprše! Další výsledky dopadly vesměs podle očekávání, Ctětín doma a Slatiňany B, Rosice i Hrochův Týnec přece jen byly venku mírnými favority.

Zpět