TJ TATRAN HROCHŮV TÝNEC - SK DŘENICE 3 : 4

13.09.2015 19:55

V sobotu jsme zajížděli do Hrochova Týnce, mužstva se stejným bodovým ziskem jako naše mužstvo. Očekávali jsme tuhý souboj o body. Od začátku utkání jsme se hledali, přes to jsem dokázali vstřelit první gól. V chaotickém a uhádaném prvním poločase jsme ovšem o naše vedení přišli.(poločas 1:1) V úvodu druhého poločasu vystřídal Samek, a z jeho faulu strhli domácí z pokutového kopu vedení na svou stranu. Od té doby jsme konečně začali hrát a bojovat. Výraz hry se změnil a skóre se po dvou vstřelených brankách otočilo v náš prospěch. Domácí ovšem ani poté nesložili zbraně a v 90' minutě vyrovnali na 3:3. V prodloužení jsme ale po standartní akci v 92' dokázali vstřelit vítězný gól, který nám zaručil tři body do tabulky.