TJ Horní Bradlo - SK Dřenice 1 - 2

02.11.2014 07:10

Do předposledního utkání podzimní části nastoupili naši muži v Horním Bradle naprosto skvěle. Už po 40. vteřinách vstřelil první gól utkání  Milan Rázek. Začátek utkání probíhal plně v naší režii, ale postupem času jsme upadali do průměrného utkání. Domácí mohli dokonce vyrovnat. Hrubka Tomáše Svobody nechala vyniknout brankáře Kubalíka, který se po zdravotních problémech opět postavil mezi brankové tyče. V druhém poločase vstřelil Michal Tamchyna po krásné střele z velkého vápna druhý gól. Bradlo se však nezdávalo a touha po srovnání výsledku je hnala kupředu. Dvacet minut před koncem utkání domácí vstřelili kontaktní branku, která vedla k jejich náporu , který jsme ovšem ustáli. I přes to, že výkon našich mužů nebyl podle představ trenéra Bleši, vezeme domů další tři body, které nám po remíze v souběžném utkání Bořice-Kočí 1:1 zajišťuje přezimování na čele tabulky a titul " Půlmistra" III.třídy chrudimského okresu.

Zpět