TJ Bítovany - SK Dřenice 0 - 2

19.10.2014 19:26

V sobotu za krásného slunečného počasí nastoupilo naše mužstvo k zápasu v Bítovanech. Mužstvo domácích, které je momentálně na 13.tém místě v tabulce, bylo zdatným soupeřem našeho „áčka“, ale v prvním poločase inkasovalo první gól z nohy Matěje Kubíčka. V zápase s minimem šancí, jsme v druhém poločase dokázali ještě jednou skórovat. Po nařízeném přímém kopu z poloviny hřiště, provedeném Tomášem Svobodou, si dopravili hráči Bítovan míč do vlastní branky sami. A když Čechlovský z Bítovan v 80.min nastřelil ve vyložené brankové situaci pouze břevno naší branky, mohli jsme po hvizdu rozhodčího Vávry, který měl zápas pevně v rukách, začít oslavovat naše vítězství. Vezeme si domů tři body, které nám stále zajišťují první místo v tabulce a po remízách Rosic a Kočí, jsme svůj náskok na prvním místě dokázali zvýšit na rozdíl tří bodů. Do zápasu nastoupil i nový hráč našeho mužstva Jan Korbel.

 

 

Z Chrudimského deníku.....

3. a 4. třída: Dřenice opět v trháku....

Branky: Kubíček, vlastní (Konrád). Kupodivu byli domácí po většinu zápasu lepší, ale neproměnili své šance.

Sestava SK Dřenice: Křemeňák Tamchyna, Svoboda, Hybeš, Korbel, Mastík, Kubíček, Kratochvíl, Bondor, Rázek, Martinec (Mudruňka 20´, Modráček70', Soukup70', Kubalík45').

 

Zpět