Těsná prohra v Prosetíně

04.05.2010 20:07

V dalším kole 25.4.2010 naše družstvo mužů zajíždělo do Prosetína k utkání s místní rezervou. Od úvodního hvizdu se domácí tlačili důrazně dopředu. V 15 minutě pak spálil domácí útočník vyloženou šanci, když přestřelil zcela opuštěnou branku. Naštěstí jsme tlak ustáli , vyrovnali hru a postupem přebírali i více iniciativy a tlačili se do šancí. Několikrát jsme ohrozili branku soupeře ať už střelou ze střední vzdálenosti nebo centry a skrumážemi před brankou. Po jedné takové situaci se míč nakonec odrazil od bránícího hráče až do branky. Naše oslavy však nečekaně přerušil hvizd rozhodčího, který signalizoval útočný faul před vstřelením branky. Výroku sudího se podivovali i domácí hráči a trenéři, ale samozřejmě gól uznán nebyl.

Ve druhém poločase se hrálo tvrdě a šance se střídali na obou stranách. Nakonec za záda brankáře Vafka prošla nenápadná ale nešťastně tečovaná střela z hranice šestnáctky. Naši hráči se snažili vydolovat alespoň bod za remízu, ale to se nakonec nepodařilo. 

Domácím jsme tak, krom nového fotbalového hřiště a zbrusu nového víceúčelového "plácku" mohli závidět i tři body.

Zpět