Šlágr kola bez vítěze

01.10.2010 22:08

V 7.kole jsme konečně na domácím hřišti (po všech problémech s rekonstrukcí a povodněmi) přivítali vedoucí tým tabulky SK Vítanov. Jelikož jsme s epřed zápasem nacházeli na druhém místě, jednalo se o opravdový šlágr kola - souboje první s druhým. Tomu odpovídala i velice slušná úroveň utkání, které se hrálo ve vysokém tempu a oba soupeři se snažili prosadit. Oběma týmům však taky téměř bezchybně pracovaly obrany a tak se dlouho nikdo do šance nedostal. Vyjímkou pak byla první větší šance domácích asi ve 20. minutě , kterou Michálek starší proměnil. Zanedlouho však hráč soupeře při "závaru" těsně před naším vápnem mapálil odražený míč a ten si našel cestu až za Vafkova záda.

Do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase pokračovala obě mužstva v náročném způsobu hry. Postupně však ubývaly pohledné akce a spíše přibývalo bojovnosti. Dá se říci, že do konce utkání si už ani jeno mužstvo nevypracovalo kvalitnější šanci a utkání, které sledovala i slušná návštěva asi 70 diváků,  tak skončilo remízou 1:1.

Zpět