SK Dřenice - TJ Tatran Hrochův Týnec 5 - 4

07.09.2014 08:12

Z Chrudimského deníku (9.9.2014) ....třetí třídou doposud „hýbou" dva celky Rosice a Dřenice. Jejich vzájemná „bezejmenná" remíza z druhého kola tak dostává na významu. Jiné body totiž ještě ani jeden z nich neztratil, přitom soupeře neměly z nejslabších. Rosice si po vítězství nad Kočí vyšláply v sobotu i ve Slatiňanech na tamní rezervu, čímž jí připravily první prohru v sezoně. Dřeničtí zas v zápase kola přestříleli neporažený Hrochův Týnec. Tatran letos ještě neinkasoval, a že zde obdrží pět „fíků" asi nečekal. Přitom utkání měl rozehrané dobře, ale poslední nepovedená čtvrthodinka mu zlomila vaz.

 

O posvícení se hrál fotbal výborné úrovně, který odpovídal souboji prvního týmu s druhým. Hosté vedli o půli 1:3, ale domácí v posledních 15 minutách dokázali výsledek otočit. Sestava SK Dřenice: Křemenák Martinec, Hybeš, Kubalík, Svoboda Kubíček, Tamchyna, Jelínek, Bondor Rázek, Mudruňka (Modráček, Soukup, Mastík).

Branky: Bondor 3, Tamchyna, Rázek Žídek, Nevečeřal, Beneš, Friček.

                          

 

 

 

 

Zpět