SK DŘENICE - TJ TATRAN CTĚTÍN 6 : 1

04.10.2015 19:35

Tak jsme se konečně dočkali !!!! Domácí vítězství potěšilo nejen samotné hráče, ale i početné domácí publikum, které mohlo po dlouhé době zhlédnout "děkovačku" našich borců a rázně vítězství oslavit. I přes několik chyb v obraně a špatného výkopu brankáře Kubalíka, z něhož jsme inkasovali jediný gól hrálo naše mužstvo důrazněji a lépe, než předchozí zápasy. Mužstvo Ctětína stále čelilo našemu tlaku, ovšem i tak dokázali hosté občas zahrozit. Ze zápasu vyzdvihujeme "hattrick" Milana Rázka. Příští týden jedeme na horké pole druhého mužstva III.třídy TJ Jiskra Heřmanův Městec B a určitě se budeme snažit neodjet domů s prázdnou. Hraje se v neděli 11.10.2015 od 16.hod a Vaše divácká podpora by nás jen potěšila !!!!!