SK DŘENICE - TJ SOKOL MIŘETICE B 2 : 0 (0:0)

29.03.2015 20:38

V druhém kole jarní části III.třídy chrudimska, jsme doma přivítali mužstvo Miřetice B, které je na předposledním místě tabulky. Hra se proti minulému utkání zlepšila. V kombinaci už to tolik "nevázlo" jako minulý týden, přesto to ještě není podle představ trenéra Bleši. Vytvořili jsme si množství šancí, které ovšem mezi tyčemi Miřetic neskončili. Hostující mužstvo se srdnatě bránilo a zahrozilo z několika brejků, které se nám podařilo zlikvidovat. Až ke konci utkání přišel náš čas..... V 86´ jsme vstřelili první branku / Mudruňka/ a v 90´ jsme si vítězství pojistili / Rázek/. Kubalík vychytal svou první letošní nulu. Dle slov trenéra to bylo utrápené vítězství.  Na první jarní mistrovské utkání přišlo i dost diváků (cca 100), kteří s námi oslavili první jarní body. Děkujeme i příznivcům z Kočí, kteří se po včerejší domácí výhře se Rváčovem přijeli podívat na svou "pojistku" prvního místa. Příští zápas zajíždíme do Rosic u Chrasti /5.4.2015 - 16,30 hod./ kam Vás srdečně všechny zveme.

Zpět