SK Dřenice - TJ Sokol Trhová Kamenice 1 - 0

12.10.2014 09:05

Z Chrudimského deníku .....to ve 3. třídě není poslední dobou kola, aby tam někdo z čela tabulky neklopýtl. Tentokrát to „kolo padlo" na Rosice. Ty totiž v sobotu vybojovaly jen jeden bod za domácí remízu se Rváčovem, a to ještě za ní musí být vděční, když prohrávaly a jejich gólman Zrůst musel chytit penaltu. Vedoucí  SK Dřenice se doma protrápily k nejhubenější výhře s Trhovou Kamenicí, která tím zase klesla až na úplné dno tabulky. Čelo tabulky tak zůstal Dřenicím a Rosice se musí zařadit až za Kočí na třetí místo. Oba dva jejich soupeři vyhráli, sice horko-těžko, ale tři body se počítají. Na to, jak se k nim došlo se časem historie neptá.

Sestava SK Dřenice: A. Jelínek J. Jelínek, Hybeš, Martinec, Svoboda, Tamchyna, Kaplan, Kubíček, Kratochvíl, Rázek, Kudrnka (Modráček). GOL : 19. Kubíček

ČK: 1:0 (Kaplan).

Zpět