SK DŘENICE - TJ JISKRA HEŘ.MĚSTEC B 2 : 1 (0:0)

12.04.2015 21:02

Dnes od 16,30 hod jsme přivítali na našem hřišti mužstvo TJ Jiskra Heřmanův Městec B, které se momentálně nachází na pátém místě III.třídy chrudimského okresu. Od začátku jsme si dokázali vytvořit tlak a nepustili jsme soupeře, až na pár okamžiků, před našeho brankáře.I když kombinační hra stále "vázla", byla na našich borcích konečně vidět touha po výhře a týmové hře.

Tlak a jak trefně nazval předseda SK T.Starý "festival" neproměněných šancí ( Rázek, Kaplan, Kratochvíl...) vyvrcholil v naše dvoubrankové vedení. Góly Rázek a Jelínek. V sedmdesáté minutě ale naši hráči polevili a umožnili soupeři vstřelit kontaktní gól . I přes dramatický závěr se však výsledek již nezměnil. Tři body jsou doma a my stále zůstáváme ve hře o okresní přebor. Příští týden zajíždíme v neděli 19.4. na hřiště Tatranu Hrochův Týnec. Doufáme že i vy podpoříte svým fanděním náš celek v Hrochově Týnci. 

Zpět