SK Dřenice - SK Rváčov 0 - 0

09.11.2014 16:23

V posledním podzimním utkání našeho "áčka" jsem na domácím hřišti přivítali mužstvo ze středu tabulky SK Rváčov, ve které hrají hráči Daniel a Hamza, kteří u nás byli ještě v loni na hostování. Ve vyrovnaném utkání na těžkém terénu, začali naši hráči náporem, ale nedokázali jsme se prosadit ani v soupeřově vápně ani v koncovce. I hosté zahrozili z přímého kopu(Daniel),ale brankář Kubalík vyrazil jeho střelu na roh. A i stejně tak ve druhém poločase, se nedařilo našim hráčům uspět proti obraně Rváčova. Dva přímé kopy Kaplana...jeden se otřel a boční síť a druhý těsně vedle šibenice, jakoby ukazovali vývoj utkání ...brána soupeře byla pro nás tentokrát zakletá. Naopak soupeř mohl skórovat  po špatné nahrávce Kubalíka "přímo na nohu soupeře". A ještě další dvě akce Rváčova....první zneškodnil náš brankář a v 89' jsme jen bezmocně přihlíželi, jak se otřel míč se štěstím o naše břevno. Přesto nás remíza udržela na prvním místě po podzimní části III.třídy chrudimska a trenér Bleša může začít s přípravou na jarní část, aby byla stejně tak úspěšná jako ta podzimní a doufáme že i postupová.

Zpět