Rekonstrukce kurtu se blíží do finále

18.04.2010 08:14

Jak jsme již zmínili v minulém článku, podařilo se v uplynulých dnech provést řadu dalších prací. Finální podkladová vrstva "spolkla" neuvěřitelné čtyři návěsy škváry z elektrárny Opatovice. Naštěstí její cena není vysoká a díky sponzoringu firmy MPS Čepí jsme ušetřili nemalé náklady na dopravě. Títmo patří zmíněné firmě a jejím řidičům velký dík. Povrch se nám podařil snad pečlivě srovnat a udusat do obstojné roviny a můžeme konečně koupit antuku. Při provádění povrchu a pokládání plastových čar počítáme s radou a pomocí profesionála. V pondělí 19.4. nastupuje firma vybraná v krátkém výběrovém řízení na dodání a natažení oplocení. Podařilo se i téměř dokončit chodníček před kurtem.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout i posldení fotografie.

Zpět