Rekapitulace podzimu 2014/2015

17.11.2014 16:59

Muži 2014/2015 - podzim ( III.třída chrudimského okresu)
- Naši muži začali sezónu pod vedením zkušeného trenéra Oldřicha Bleši s cílem pokusit se o postup do okresního přeboru. Po první výhře v Miřeticích, jsem ovšem doma zaváhali s Rosicemi, kdy jsme neudrželi vedení 3:1 a v závěru zápasu dovolili hostujícímu celku srovnat. Další zápas v H.Městci, kde jsme rozhodli v začátku druhého poločasu třemi velmi rychle vstřelenými góly, nás ovšem "nakopl" k vítěznému tažení třetí třídou. Až v osmém zápase na hřišti Spartaku Slatiňany (1:3), jsme poprvé okusili hořkost porážky. Mužstvo domácích nastoupilo s posilami z "A" mužstva a k naší smůle neměl trenér Bleša k dispozici kompletní tým (v nemocnici byl hospitalizován Kubalík, Kaplan a Křemenák - oba hráli s teplotou, nebyl Kubíček a Jelínek). Další zápasy se však vezli na vítězné vlně. Tři body jsme si připsali v zápasech s T.Kamenicí, Bořicemi, Bítovany a v H.Bradle.....Poslední zápas na domácím hřišti nám byl SK Rváčov na těžkém terénu rovnocenným soupeřem a i proto jsme po remíze 0:0 brali jen bod. I přes to jsme udrželi po podzimu tříbodový náskok na čele tabulky, před Kočím a Rosicemi.......

Vstřelené góly: Bondor Ladislav 10, Tamchynam Michal 7, Rázek Milan 4, Kaplan Filip 4, Martinec Ondřej 2, Jelínek Jakub 2, Kubíček Matěj 2,Mudruňka Josef 1, Svoboda Tomáš 1

Obdržené karty ( ŽK - ČK )

Dřenice Bondor Ladislav 3 0
 
Dřenice Jelínek Jakub 1 0
 
Dřenice Kaplan Filip 4 1
 
Dřenice Kratochvíl Tomáš 1 0
 
Dřenice Křemenák Luboš 2 0
 
Dřenice Kubalík František 1 0
 
Dřenice Martinec Ondřej 2 0
 
Dřenice Mastík Ondřej 1 0
 
Dřenice Modráček Milan 1 0
 
Dřenice Rázek Milan 3 0
 
Dřenice Samek Lukáš 0 1
 
Dřenice Tamchyna Michal 2 0

 

Zpět