První jarní výhra mužů....

27.03.2017 08:42
  1. Tatran Hrochův Týnec - SK Dřenice 1:3 (1:0)
  2. V sobotu 25.3. hrálo naše mužstvo mužů první jarní mistrovské utkán v Hrochově Týnci. Úvod utkání nepatřil zrovna k těm vydařeným. 8.minuta...a mohli jsme prohrávat tři nula. Výborné zákroky však vytáhl Vojta Zlesák. V 31´ však ve velkém vápně chyboval R. Tichý a sudí Prokop nařídil pokutový kop, který domácí nekompromisně proměnili. Po té se naši borci začali konečně dostávat i do slibných šancí. Po změně stran byla vidět snaha n...ašich hráčů něco s výsledkem udělat. Zvrat nastal v 73´, kdy trenér Jan Kuchta nasadil "Jokera" tohoto zápasu, mladého Jakuba Holého, který už za čtyři minuty vstřelil svůj první gól. A to nemělo být vše..... Za tři minuty po vstřeleném gólu, napřáhl z přímého kopu kanonýr Filip Kaplan a "vymetl" šibenici Tejnecké branky. Za tento gól by se nemusel stydět ani Messi....opravdu nádhera. V 88´ přišla opět chvíle "Jokera" Jakuba Holého, který lobem zaskočil domácího brankáře a zajistil tak konečný výsledek 3:1 pro naše hráče. I přes spousty omluvenek a zranění, vezeme domů tři body, což v podzimní části nebylo tak časté. Pochvala patří celému mužstvu za bojovnost a gratulace Jakubovi Holému k jeho "dvougólovému" zápasu. Příští týden hrajeme v neděli 2.4. doma již ve 14.30 hod !!!!!! s vedoucím mužstvem soutěže - Rosice.

 

Zpět