První jarní mistrovké utkání = první výhra

31.03.2010 21:06

V neděli 28.3.2010 naše družstvo mužů sehrálo na domácím trávníku první utkání jarní části sezóny proti Bojanovu. Utkání se hrálo, i přes veškerou snahu pořadatelů, na velmi podmáčeném a měkkém terénu. Domácí tým začal náporem, který pokračoval po většinu prvního poločasu. Z několika šancí se ale urodila pouze jedna nastřelená tyč, a tak do šaten odcházeli zřejmě spokojenější hosté z Bojanova. 

Po přestávce se hra přitvrdila, zvláště ze strany hostujícího týmu. Po dvou nastřelených břevnech se domácí přece jen dočkali zaslouženého úspěchu v podobě vstřelené branky, když přímý kop Mastíka usměrnila za záda hostujícího brankáře nová akvizice - Turek. Hosté z Bojanova po obdrženém gólu posílili útočné řady a více otevřeli hru. Domácí si zkomplikovali cestu za vítězstvím vyloučením Musila, který po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch. Kromě jedné šance a několika nebezpečných centrů ze strany si však hosté nic nevypracovali, a tak důležité tři body v souboji sestupem ohrožených týmů zůstaly ve Dřenicích !

Zpět