Pěkný výprask od rezervy Slatiňan

04.10.2010 20:44

V dalším kole III. třídy jsme přivítali na domácím hřišti rezervu Slatiňan. Mužstvo bylo nažhavené odčinit ztrátu 2 bodů na hřišti Miřetic. Na hřišti to však již tak patrné nebylo.Soupeř přijel nepatrně posílen asi třemi hráči kádru svého "A" a dá se říci , že hned od počátku převzal iniciativu a režíroval hru. Vůdčí roly se nedařilo plnit ani Modráčkovi , kterého slatiňanští dobře znají a nedali mu příliš prostoru. Ve třicíté minutě se soupeřův útočník "protančil" středem naší obrany a zblízka překonal brankáře Synka. Za stavu 0:1 se šlo i do kabin. Po přestávce se obraz hry moc nezměnil - soupeř byl aktivnější a nám se především v útočné fázi nedařilo. Asi po 15 minutách hry netrefil jinak spolehlivý Spilko míč správně a přehodil vyběhnuvšího Synka - 0:2. Os této chvíle už jsme zcela odpadli a soupeř na nás valil jeden útok za druhým. Záhy se zranil a odstoupil Spilko a přeskupená obrana nestíhala stále více. Z mnoha pokusů soupeř proměnil další dva a asi můžeme být rádi, že zápas skončil porážkou "jen" 0:4.

Z naší strany to byl zřejmě nejhorší výkon za posledních několik měsíců.

Zpět