O posvícení řádili na hřišti Dračice

06.09.2016 18:37

Sobota 3.9.2016...Dřenice....malá, krásná vesnička.... středisková....žádná z místních žen v této obci  nemůže dospat.....chystá se nelítostný boj.... Tento den muži nedostanou svou obvyklou krmy ....tento ten den muži obdrží.........NAKLÁDAČKU !!!!!!  DRAČICE Dřenice (ženy) - Oldies Dřenice (muži)  5 : 3 !!!!!  Neskutečný boj, odvahu a touhu dát gól, předvedli všechny ženy tohoto mužstva, při posvícenském utkání, ve kterém naprosto jasně zvítězili. Více komentáře není zapotřebí....vše je do jediného detailu z tohoto utkání zdokumentováno...... V dalším odehraném utkání v rámci memoriálu Josefa Tichého sehráli přátelské utkání staré gardy SK Dřenic a Sokola Starý Máteřov, které skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Penalty pak vítězně dotáhli do konce domácí hráči. Děkujeme všem ženám i mužům.....děkujeme i všem divákům, kterých se dostavilo do našeho areálu  nečekané množství, za naprosto báječné sobotní odpoledne, které bylo zakončeno večerní taneční zábavou, na které zahrála dřenická parta" Dobrá pohoda".....i tam všichni dokázali, že neumí jen fotbalové umění, ale že se dokáží  i naprosto skvěle bavit.......  

Zpět