NEUVĚŘITELNÉ SE STALO SKUTEČNOSTÍ !!!! DŘENICE - ROVEŇ 2 : 1 ( 0:1 )

21.02.2015 12:37


DŘENICE - ROVEŇ    2 : 1  ( 0:1 ) góly: L.Bondor, Tomáš STARÝ !!!!!! 

 Ještě včera večer jsme kvůli velké marodce přemýšleli o odložení utkání s Rovní.....dnes je ale vše jinak. A to s velkým překvapením!!!!!

Slepené mužstvo se srdnatě porvalo o vítězství ve IV.kole Dřenického poháru.

V prvním poločase jsme sice inkasovali gól a snažili se s mužstvem z okresního přeboru držet krok, ale v druhé půli se naše mužstvo semknulo v jeden bojovný celek a v 51' se nám podařilo vyrovnat brankou Ládi Bondora. I přes tlak Rovně jsme bojovali jako jeden muž.

Brankář Kubalík vytáhl (podle slov stopera Ondry Martince) pár ligových zákroků a pak to přišlo......67' a vedoucí gól, který byl i vítězný vstřelil předseda našeho klubu Tomáš Starý !!!!!!!  Neuvěřitelné, vždyť už je to pár pátků co pověsil soutěžní kopačky na hřebík a pořád mu to střílí. Poděkování patří i Rostťovi " Tapeťákovi " Tichému, který zavzpomínal na svá mladá léta a bravurně odkopal levého beka.

Ale přece jen.....velké pochvala patří celému našemu mužstvu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Zpět