Můj dům = můj hrad - Dřenice - Slatiňany 3:0

04.05.2010 20:43

V 6. jarním kole jsme na lehce podmáčeném trávníku hostili rezervu Slatiňan. Přes předchozí dobré výsledky Slatiňan jsme se do soupeře pustili bez respektu a dá se říci , že až na vyjímky jsme na hřišti jasně dominovali. Z celkém kvalitní hry se rodili i brankové příležitosti a první proměnil Turek. Vzápětí stejný hráč přehodil v úniku vyběhnuvšího hostujícího brankáře, ale míč na poslední chvíli z brankové čáry vykopl dobíhající obránce. Do kabin jsme tak šli jen s těsným vedením. 

Po přestávce se soupeř znatelně zlepšil, přitlačil nás na vlastní polovinu. Naštěstí jsme tlak ustáli, hru srovnali a v 60. minutě byl opět agilní Turek sražen v vápně. Nařízenou penaltu proměnil (se štěstím) Urban. To naše hráče uklidnilo a ikdyž oslabeni o zraněním vynucená střídání nrpouštěli otěže zápasu z rukou. V 80. minutě pak Musil po přesném centru hlavou zpečetil naši výhru na - pro nás nezvyklých - 3:0.  

Zpět