MEMORIÁL M.DOBROVOLNÉHO A K.CHOVANCE 1.8.2015

26.08.2015 21:10

V sobotu 1.8.2015 jsme uspořádali ji 14.ročník memoriálu Martina Dobrovolného a Karla Chovance. Za krásného počasí a skvěle připraveném hřišti, začalo od 9.hod první utkání memoriálu mezi SK Dřenice a SK Pardubičky. V tomto utkání byli šťastnější domácí, kteří po výhře 3:0 postoupili do finálového utkání. Od 11.hod pak nastoupili mužstva SK Rozhovice a SK Stolany. V tomto druhém utkání si dobře počínalo mužstvo Rozhovic, které po výsledku 6:0 jasně doplnilo finálovou dvojici.... Od 14.hod pak malé finále ovládlo mužstvo Pardubiček (5:3) a tím si při jejich první účasti na tomto memoriálu zajistilo 3.místo. V 16.hod nastoupili ve finále proti sobě mužstva domácích SK Dřenice a SK Rozhovice. V kvalitním utkání si po výhře 3:1 zajistilo 1.místo mužstvo Rozhovic, kterým tímto gratulujeme.

    Rádi bychom poděkovali rozhodčím, panu Kykalovi a Kostkovi, za vzorné a profesionální vedení všech zápasů. Dík patří i všem, kdo se velkou či malou měrou podíleli na přípravě tohoto tradičního turnaje konaném v našem krásném sportovním areálu.

   Doufáme, že i všem divákům se v našem areálu líbilo, stejně tak, jako sportovní výkony všech mužstev, která odehráli všechna utkání v duchu fair-play. Všem Vám sportovcům, divákům a fanouškům děkujeme za vaší účast a přízeň.

Střípky sobotního memoriálu ve  Dřenicích....

Pořadí turnaje : 1)  SK Rozhovice 2)  SK Dřenice 3) SK Pardubičky B 4) SK Stolany

Střelci : 1) Jakub Uhlíř -Rozhovice            

...

sestavy mužstev:

  SK Dřenice :

Kubalík, Křemenák L., Hybeš, Jelínek, Kaplan, Kratochvíl, Rázek, Mudruňka, Tichý, Kohoutek, Martinec, Bondor, Křemenák Z, Kubíček, Urban, Starý

SK Stolany : Tomášek, Růžička, Starý, Kuchta, Vácha, Dostál, Hýl, Vávra, Kučera, Ždímal, Motyčka, Čížek, Rohlík, Rak, Janoušek, Uhlíř V.,

SK Pardubičky B : Tuťálek,Křížek, Kořínek, Krejčí, Brus, Jonáš D., Jonáš T., Zelenda , Kopp J., Martan, Boháček, Eichler, Luptovský, Mrázek, Něměc, Čásenský

SK R ozhovice : Pleskot L., Sýkora, Hůlka, Hegele, Stejskal, Pleskot M., Suchý, Kopp Z., Popílek, Mráz, Kopecký, Čopák, Uhlíř J., Mojdl, Skyva, Voženílek

Zápasy:  9,00hod   SK DŘENICE - SK PARDUBIČKY B    3:0   góly: Kaplan, Bondor, Urban

               11.00        SK ROZHOVICE - SK STOLANY         6:0  góly : Uhlíř 3, Čopák, Hegele, Stejskal

                14,00hod  SK STOLANY - SK PARDUBIČKY B   3:5  góly: Kubašta, Vácha 2, - Starý, Boháček 2, Kořínek, Čásenský

                 16,00 h    SK DŘENICE - SK ROZHOVICE         1:4  góly: Kratochvíl - Voženílek, Uhlíř 2, Hegele

Rozhodčí : Kykal Martin, Kostka Martin

Zpět