Memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého starých gard

27.08.2011 08:05

Na posvícení - v sobotu 3.9. 2011 se na hřišti uskutečnil tradiční memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého hráčů nad 35 let. V horkém letním počasí se představila družstva domácích Dřenic, Starého Máteřova a po dlouhé době přijali pozvání i naši "sousedé" z Rozhovic.

V úvodním utkání domácí SK Dřenice prohráli po vyrovnaném průběhu s Rozhovicemi 1:3  (0:2), když se za domácí trefil Karel Hromek a za hosty 2x Novotný a R.Pilný.

Ve druhém zápase rozhovičtí přehráli Starý Máteřov 2:1 (1:0). Za rozhovice skóroval 2x R.Pilný a za Máteřov jejich "anglická akvizice" Bradshaw.

V posledním zápase , který byl vlastně bojem o druhé místo, měli domácí téměř celý zápas převahu a nespočet brankových příležitostí. Z šancí se však ujala pouze jedna, když pěknou akci zakončil Kaplan. Dvě minuty před koncem pak nařídil domácí rozhodčí Filip Kaplan , který odřídil všechna utkání, pokutový kop proti Dřenicím (zcela správně). Ten hostující Viktor Kaňka trochu se štěstím proměnil a konečná remíza 1:1 zajistila Máteřovu druhé místo a domácím zase místo třetí - poslední. Můžeme však řící, že výsledky při tomto turnaji nebyly až tak důležité. Všichni si pochvalovali setkání (někdy i po letech) bývalých hráčů a velice přítelskou atmosféru v areálu SK Dřenice. Mnozí z nás oželeli i televizní přenos kvalifikačního utkání Skotsko-Česko a zůstali do večerních hodin.

Jak nastoupili:

SK Dřenice:

brankáři : Vafek a Vomáčka; v poli : Spilko, Kubalík, Šejna, T.Starý, Michal Hybeš, R.Tichý, Celunda, Hofman, Cepl, P.Tichý, Hajšínek,K.Hromek, Křemená, Kaplan, Podloucký, Martin Odstrčil

SK Rozhovice:

brankář : Ježek; v poli:Valenta, Pleskot, R.Pilný, Dušek, Stejskal, Zykuda, Gróf, Novotný, Uhlíř, Kudýn, Jedlička, Synek, na soupisce byli i přítomní Radim a Martin Holubovi,ale do hry nezasáhli

SK Starý Máteřov:

brankář: Houdek; v poli : Šebek, Fenyk, Horák, Ipser, Bradshaw, Hůlka, Huňáček, Kalousek, Kaňka, Kopp, Pozdník, Pešek, Kopecký

Zpět