Letní soustředění přípravek SK Dřenice

30.07.2014 16:12

Díky zájmu našich malých fotbalistů a fotbalistek, jejich rodičů a obětavosti trenérů manželů Vafkových odjeli naši nejmenší na letní soustředění do Horního Bradla. Ubytováni jsou v sokolovně místního TJ, kde je k dispozici tělocvična a samozřejmostí je využití hřiště. Stravování je zajištěno hned naproti v penzionu Kozel.

Děti absolvují několikafázový trénink, který začíná už ranní rozcvičkou, pokračuje dopoledním tréninkem, odpoledním tréninkem a občas i večerním výběhem či třeba skákáním přes švihadlo v hale. Rodiče nemusejí mít strach, děti samozřejmě i odpočívají, byli jsme na malém "výletu" v místní sklárně nebo v areálu dětského tábora na Vršově. Čas se našel i na turnaj v nohejbalu v hale nebo minizápasy v basketbalu (pravidla byla hodně zjednodušena...).

V úterý jsme sehráli přátelský zápas s místním klubem TJ Horní Bradlo, který nakonec skončil remízou 9:9 a i po penaltách 4:4.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout pár fotografii.

Zpět