Letní soustředění dětských týmů

04.09.2018 06:41

Od středu 29.8. do pátku 31.8. proběhlo mini soustředění našich dětských týmů - mladší a starší přípravky a mladších žáků. Celkem se akce zúčastnilo 30 dětí a střídavě 8 trenérů. Po letech , kdy jsme vyjížděli do Horního Bradla, jsme tentokrát soustředění pojali "příměstskou" formou a celé proběhlo v našem areálu. Děti absolvovaly od 9 do 17 hodin tréninkové dávky vyplněné samozřejmě přestávkami. Zajištěny byly i obědy, pitný režim či ovoce. Díky rodičům či babičkám i nějaká sladká svačinka. Relaxovali jsme i v soukromých bazénech našich trenérů.

Pro zpestření jsme navštívili i pardubickou hokejovou arénu, kde si nejen děti prohlédly především zázemí ligových hokejistů. V pátek jsme pak absolvovali tréninkovou jednotku v pardubické "Fotbalové akademii" pod vedením zkušených profesionálních trenérů.

Fotografie ze soustředění naleznete v galerii.

Zpět