Krátké shrnutí turnaje starých gard....

28.12.2014 20:00

Poslední neděli letošního roku 2014, vyrazili naši "staříci" na halový turnaj starých gard - Memorial Jardy Josky v Chrudimi.
Po loňském skvělém úspěchu, jsme byli v očekávání jaké výsledky budou letos. Ovšem los byl hned od začátku pro nás nemilosrdný. První zápas bývalý hráči Era-packu....co víc si přát. A první "bůro" bylo doma. Ovšem ne poslední....s Pražáky druhý zápas a hned druhé bůro.....nutno podotknou, že jsme hráli při 5+1 s jednou pětkou a dvěma hráči na střídání. A pak to jelo.....šest zápasů a ani bod.....a pro letošek bohužel poslední místo.
  Nevadí, bolest svalů, zad a všeho možného na lidském těle odezní a příští rok jsme tu zas....tedy doufáme...i v to, že nám pomůžou další staříci a výsledky se opět zlepší. Všem těm, kteří hájili barvy a čest Dřenic děkujeme....jmenovitě:  Kubalík, Tamchyna,  Hybeš ml., Pištínek, Grof, Hajšínek, Spilko,Starý...elita dřenického fotbalu..... :-) :-) :-)

Zpět