Důležitá výhra se Svidnicí

05.09.2011 21:36

V neděli 4.9. jsme přivítali na domácím hřišti soupeře ze Svidnice. Po remíze 1:1 v Městci, což bylo trenérem hodnoceno jako velká ztráta byli naši muži odhodláni uhájit domácí "tvrz". Opět došlok několika změnám v sestavě, do branky nastoupil Synek, chyběl Michálek i dorostenci a na hrot útoku se nominoval trenér Hrozen. Naši měli menší převahu a vytvořili si i několik šancí. Zvláště tento zápas dobře hrající Mastík zaměstnával soupeře svoji pohyblivostí a tahem na branku. Právě Mastík pak vstřelil první a jak se později ukázalo jediný gól zápasu. Oba soupeři tvrdě bojovali po zbytek utkání, do vyložené šance se však přes kvalitně pracující obrany nikdo nedostával. Bojovným výkonem všech  hráčů včetně střídajících jsme těsné vedení udrželi a mohli jsme se radovat z důležitých tří bodů.

V předzápase dorostenci prohráli se Skutčí 1:3, když prohrávali nešťastně od první minuty. "Stíhací" jízdou neúnavně doráželi na soupeře a po zásluze vyrovnali , když po trestném kopu Starého dorazil míč do sítě Jílek. Už se zdálo, že jsme na koni a přidáme další branku, ale opak byl pravdou a soupeř nám do otevřené obrany dvěma rychlými vpády vstřelil pohodlne dvě branky.

V dopoledním zápase naši mladší žáci podlehli Svidnici 3:6.

Zpět