DŘENICKÝ ZIMNÍ POHÁR 2019 - 30.ROČNÍK ...JE MINULOSTÍ

04.03.2019 19:29

V neděli 3.3.2019 vyvrcholil finálovými zápasy jubilejní 30.ročník Dřenického zimního poháru….turnaj je minulostí a proto bych rád z tohoto místa poděkoval všem zúčastněním mužstvům,pořadatelům i fanouškům. Děkujeme také za vzornou spolupráci s PAMAKO Pardubice,obzvláště panu Z.Kotovi.
V turnaji, který i po 30.letech neupadá v zapomnění, naopak roste jeho oblíbenost padlo neuvěřitelných 166 branek. Všechna mužstva, která využila naplno tréninkové období před začátkem jarní sezony účastí v našem turnaji odehráli, všechna utkání v duchu Fair-Play, za což bych jim rád opravdu rád poděkoval.
Doufám že i příští rok se všichni opět sejdeme na hřišti Pamako Pce při již dalším,, v pořadí 31.ročníku.
VV SK Dřenice František Kubalík

Zpět