Dřenický zimní pohár 2018 je miulostí....

02.03.2018 10:58

 Letošní turnaje se zúčastnilo 8.mužstev, které jsme rozdělili do dvou skupin. Dvě vítězná mužstva skupiny sehráli pavouka o umístění (1-4.místo) stejně tak, jako mužstva na dvou posledních místech tabulky(pavouk 5-8.místo). Každý z účastníků sehrál pět utkání. Ve všech utkání padlo 131 branek. Vítězem letočního ročníku se stalo mužstvo TJ Tatran Hrochův Týnec, kterým samozřejmě blahopřejeme. Turnaj je již tradičně připravován pro kvalitní zimní přípravu přihlášených mužstev, což podle ohlasů účel splňuje. Jsme rádi, že všechna mužstva přistupují ke všem utkání  v duchu fair-play a rádi bychom jim za tento přístup poděkovali. V rámci tohoto turnaje pořádáme již 3.rok "fejsbůkovou" hru Tipovačka, která i letos zná svého vítěze .....Ondra Martinec, který vyhrál chytré hodinky. 

Zpět