Dorostenec nám opět zařídil 3 body....

18.04.2017 21:00

SK DŘENICE - LUŽE B 2-1 (0-1)
Po předzápasovém utkání dorostu SK Dřenice - Nasavrky 7-2 (6-1) jsme přívítali v našem areálu mužstvo Luže B.
Nedělní domácí utkání opět zamotalo hlavu trenérovi Janu Kuchtovi, protože musel opět kvůli velké marodce / Veselý, Mudruňka, Kubíček, Jelínek / a vykartovanému F.Kaplanovi sáhnout do "reservy" a povolat tak dorostence Holého, Macha, Zobače a budoucí hvězdu utkání Filipa Nováka. Jedinou pozitivní zprávou bylo, že na lavici náhradníků usedl po zranění brankář Kubalík.
Utkání pro naše borce nezačalo příliš dobře. Již ve 26´ jsme prohrávali 0:1. I přes snahu všech hráčů se nám do poločasu nepodařilo vyrovnat. Po přestávce pokračovalo utkání ve stejném duchu. Obrat nastal od 56´ kdy trenér Kuchta poslal na hřiště Filipa Nováka. Ten oživil hru a v 76´ po standartní situaci vyrovnal na 1:1. V 88´ se pak nebojácně postavil k pokutovému kopu, který nekompromisně proměnil (2:1) a tím zajisti povinné vítězství našeho mužstva. Další utkání hrajeme již v sobotu 22.4. od 17,00 hod na hřišti SK Prachovice, kde by již neměli chybět někteří hráči z marodky. Těšíme se na Vaší podporu !!!!

 

Zpět