Domácí výhra a první body

27.08.2011 07:45

V již kompletní sestavě (na lavičce náhradníků se dokonce tísnilo až pět hráčů!!) jsme v neděli 21.8. doma přivítali našeho neoblíbeného soupeře (už ani nevím, kdy jsme jej porazili) - SK Křižanovice. Trenér pozměnil sestavu, když střed obrany "vyztužil" ke Spilkovi Musilem a na hrot poslal k Hajšínkovi "bijce" Pištínka. V záloze pak nastoupili navrátivší se Michálek a D.Starý.

Hráči předváděli slušnou kopanou s naší mírnou převahou. Vypracovali jsme si mnoho šancí, z nichž některé po gólu přímo volali. Do kabin se šlo však za bezbrankového stavu. Do druhého poločasu vystřídal Košťák Pištínka a v dalším průběhu pak nskočili Bartas a Urban. Po několika dalších šancích jsme se konečně ujali vedení , když Modráček proměnil penaltu nařízenou rozhodčím Novotným za faul na Spilka. Utkání nabralo na zajímavosti, soupeř se nechtěl jen tak vzdát všech bodů. Naštěstí domácí uklidnil D. Starý dalekonosnou střelou , která téměř vymetla pavučiny pravé "šibenice" - 2:0. 

Zpět