Další remíza v Miřeticích

01.10.2010 22:18

V 8. kole jsme zajížděli do Miřetic na zápas s místní rezervou. Ta se krčila v závěru tabulky s pouhými třemi body a všichni jsme doufali v plný bodový zisk. Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě, do branky se letos poprvé postavil "navrátilec" Synek. Od začátku byla na našem celku patrná snaha o rychlé vstřelení branky, dostávalai jsme se i do pěkných šancí a dokonce i branku vstřelili (Bartas po centru Michálka ml.). Ta však nebyl pro signalizované postavení mimo hru uznána. Nutno podotknout, že domácí asistent rozhodčího (pomezní) nás do šancí opravdu nepouštěl a jeho praporek byl nahoře až příliš často. A i výroky rozhodčího Čechlovského (staršího) vyvolávaly často údiv a později i bezradný smích. 

Ani domácí se nevzdávali a předváděli hru určitě lepší než ukázali v dosavadním průběhu sezóny. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se hra až na občasné vyjímky odehrávala na polovině soupeře a zdálo se být jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit první branku. Bohužel naše hra byla příliš šablonovití bez nápadu akončila obvykle nepovedeným centrem do vápna, se kterým si s přehledem hrající domácí stoperská dvojice poradila. S přibývajícím časem stoupala i nervozita a nedovolené zákroky. Bohužel utkání naprosto nezvládl rozhodčí a svými nepřesnými výroky (na obě strany)  jen přiléval do ohně vášní. V závěru pak již hodně vypjaté utkání ukončil minutu před řádnou hrací dobou nemluvě o tom, že prběhlo celkem 5 střídání a několik ošetřování...

Branku se nám vstřelit nepodařilo, soupeř již celý druhý poločas ani neměl z čeho a konečnou remízu tak bereme spíše jako ztrátu... 

Zpět