Další důležité body z derby s Tuněchodami

22.04.2010 21:29

Ve třetím jarním kole jsme zajížděli do Vítanova, kde jsme podali slabší výkon a prohráli 1:0.

V čtvrtém kole v neděli 18.4.2010 jsme přivítali na domácím hřišti ambiciózní tým Tuněchod, který se snaží o návrat do okresního přeboru. Tradiční derby přilákalo velice slušnou diváckou návštěvu jak z řad domácích, tak z řad příznivců soupeře i nezávislé "pozorovatele".

Hrálo se od počátku s patřičným důrazem a ve svižném tempu. Hra se přelévala mezi oběma brankami, ikdyž míč měli o něco častěji na svých kopačkách hosté. Přesto se nám po pěkném uvolnění v rohu velkého vápna soupeře a centru podařilo vstřelit Mastíkem vedoucí branku. Od této chvíle soupeř stupňoval tempo a ještě více se přitvrdily osobní souboje. 

Ve druhém poločase nás soupeř již jasně převyšoval, ale do vyložených šancí jsme jej nepouštěli. S přibývající tvrdostí a ubývajícími silami se nám postupně zranili hráči Michálek a Spilko. V sestavě doplněné připravenými náhradníky se nám nakonec podařilo velkou bojovností uhájit těsné vítězství a připsat si do tabulky další tři body.

Zpět