Další brigáda na kurtu a v areálu SK

03.05.2010 16:12

 

V předchozím týdnu nám firma natáhla pletivo. V sobotu 1.5. 2010 (ano po čarodějnické noci !) proběhla další z mnoha brigád. Na tenisovém kurtu jsme ještě dorovnávali škvárový povrch a ten pak pečlivě válcovali zapůjčeným motorovým válcem. Na takto udusaný povrch jsme nanesli první vrstvičku zakoupené antuky. Zároveň se dokončila dlažba chodníku, bylo nainstalováno zakoupené čerpadlo s preskontrolem (náhrada vodárny s nádrží) včetně hadic a příslušenství. Byla upravena i elektrická instalace pro čerpadlo.

V areálu SK jsme provedli nezbytnou opravu laviček před tanečními zábavami. Oprava byla pak dokončena v neděli po zakoupení chybějících šroubů. I práce na kurtu pokračují v podstatě nepřetržitě - střídavě je doplňována antuka a prováěno kropení a vyrovnávání. V úterý pak najatý odborník začal s pokládáním plastových čar.

Zpět