Cenný bod z úvodního duelu

15.08.2010 13:50

Jak píšem na jiném místě, byli jsme nuceni z důvodu povodní přesunout náš první domácí zápas do Dražkovic. Soupeř z Holetína dorazil i s početným zástupem diváků. Kvůli zrušenému memoriálu se rozsypal plán přípravy a toto utkání bylo teprve druhým zápasem našeho družstva. Přes značnou nerozehranost a z ní pramenící chyby především v útočné fázi podali naši hráči bojovný výkon. V poločase jsme prohrávali 0:1 po nešťastné snad i nepovedené střele soupeře z konce první půle, když brankář Vafek střelu neviděl a nestihl reagovat. Ve druhém poločase naši se naši hráči nevzdali a za snahu byli odměněni vyrovnávacím gólem Urbana. Soupeř, který má ambice na postup, byl herně lepší a dál se snažil urvat 3 body na svoji stranu, ale naše obrana pracovala kvalitně a získlai jsme tak do tabulky první cenný bod. 

Zpět