BOŘICE - SK DŘENICE 3 : 0 / 1:0 /

07.06.2015 06:43

V sobotu 6.6.2015 jsme zajížděli na předposlední utkání jarní části na hřiště Bořic. Za úmorného tepla jsme rozehráli výborný zápas. Opět chybělo 6 hráčů základní sestavy, přesto jsme v prvních 25' dostali domácí mužstvo pod tlak, který jsme bohužel nedokázali využít v náš prospěch a vstřelit gól. Dovolím si říct, že to bylo nejlepších 25' z celé jarní části. Krásná kombinační hra, nahrávky na dva doteky, přesné nahrávky.... Bohužel jsme toto nedotáhli do konce.... Po rohovém kopu kdy neuhlídal hráče Kubíček a po zaváhání našeho brankáře, jsme inkasovali první gól. V druhém poločase jsme nedokázali navázat na hru z prvního poločasu a tak soupeř znovu trestal. Domácí hráč dokázal projít přes pět !!! našich hráčů a vstřelit druhou branku. Třetí branka padla po "samostatném nájezdu" domácího hráče. I přes prohru zaslouží naše mužstvo pochvalu za bojovnost. Další a poslední utkání sezóny 2014/2015 hrajeme v SOBOTU 13.6.2015 od 15.00 hod !!!! na domácím hřišti s mužstvem z Horního Bradla.  

Zpět