2.kolo - doma bez bodů

03.04.2017 20:34
  1. SK DŘENICE - ROSICE 1 - 3 ( 1- 1 )


  2. 23´Veslelý
    32´Kysilko,53´Stupavský,86´Christel
    V neděli přijelo do Dřenic vedoucí mužstvo soutěže. Krásné počasí přilákalo i spoustu diváků nejen domácích, ale i z Rosic. Domácí trenér Kuchta bohužel musel postrádat
    některé opory z mužstva (Mudruňka, Kubalík,Samek, Kaplan...),tak složení setavy proti lídrovy skupiny nebylo jednoduché. Rosice začali hned v úvodu tlakem. Přesto se nám ve 23´ podařilo vybojovat pokutový kop, který nádherně ...proměnil Lukáš Veselý./viz video/ Bohužel za tři minuty musel odstoupit pro poraněný sval (vypadá to na dlouhodobé zranění), což bylo znát v dalším průběhu utkání. I přes to že naši borci bojovali, nedokázali zabránit vstřelení tří branek Rosic do naší sítě...V sobotu 8.4.2017 jedeme
    na hřiště druhého celku soutěže - Horní Bradlo. Začátek utkání je v 16,30 hod

 

Zpět